Jak cvičíme

Program kynologického cvičiště BRIT


POZOR!!!! Z důvodu vyhlášení karantény pro celou ČR, musíme do odvolání výcvik Zrušit!!!!  V případě potřeby dle dohody nás neváhejte kontaktovat a vše domluvíme.  Informace na tel 777998599 nebo email. karel-stehlik@volny.cz ... 

!!!!!!!!!!!!Školička pro štěňátka funguje bez omezení...Možnost individuálního výcviku je možno po domluvě vždy po 1 pejskovi.!!!!!!!!!!!!!!!

V měsíci Duben cvičíme 

 

Sobota - dospělí pejsci                       od 13:30 hod  - 100kč/lekce  

                                 -starší štěňátka                     od 14:30 hod -100kč/lekce

 

 

 

         Neděle - štěňátka 3-6 měsíce                                 od 13:30 hod. - 100kč /lekce 

                        -větší štěňátka 3-6 měsíců                        od 14:30 hod-100Kč/Lekce      

 

Výcvik v týdnu:  Každou středu od 16:30 hod

 

Naše filozofie:


Rád bych Vás přivítal na stránkách Kynologického cvičiště BRIT. Pokud hledáte, kde pejska správně vychovat, tak jste na tom správném místě.

Zabýváme se výchovou pejsků již od věku 3 měsíců. Určitě si řeknete,foto_od_messiho_025 jestli není brzy začít v tomto věku, ale je lepší problémům předcházet, než je pak v pozdějším věku napravovat. Je na každém z Vás jak chcete pejska vychovávat a co s pejskem v budoucnu chcete dělat.

Pokud hledáte „BUZERPLAC“, kde na Vás budou křičet, radit Vám abyste pejska nechávali před cvičením zavřeného v autě nebo v kotci, aby pak pejsek cvičil s nadšením, tak jste na špatné adrese. Pejsek, který je celý den zavřený v kotci, člověk s ním nic nedělá a bere ho ven jen za účelem výcviku, není šťastný pes. Z mého pohledu to hraničí s týráním zvířat a tyto praktiky u nás nenajdete.

Pejska beru jako svého parťáka, člena rodiny. Chci, aby se cítil šťastný a měl nás rád proto, jací jsme, a ne proto, že jsme ho za odměnu pustili s kotce.

Snažíme se s pejsky cvičit na bázi pozitivní motivace, ať už použijeme za odměnu pamlsek, hračku či pohlazení. To už záleží na každém z nás, co komu vyhovuje. Každý z nás ať už vůdců či pejsků jsme jedineční, a pokud budeme s pejsky cvičit tak, jako že jsou všichni stejní, tak uděláme spoustu chyb, které se pak těžko odnaučí. Nemůžu mít stejný přístup k Čivavě a stejný přístup k Ovčákovi nebo pejskovi, který se bojí nebo poznal jen mlácení. Nemusím mít za každou cenu šampióna. Není nad to, mít šťastného psa a není nic hezčího, než když jste se svým pejskem parťáci, kteří si dokáží pomoct.

Pokud to cítíte stejně, neváhejte a zavolejte nám a domluvíme si úvodní hodinu, kde vše probereme a domluvíme se na dalším postupu při výchově pejska.