Ubytování psa spojené s výcvikem

Možnost krátkodobého ubytování psa spojeného s výcvikem.


Nabízíme Vám také možnost ubytování psa spojeného s výcvikem. Možnost ubytování je již od 1. dne.

Cena v tomto případě 300 Kč den, včetně ubytování, stravy a výcviku.

V případě že je pejsek zvyklý jen v domácím prostředí tzn., že by nezvládl pobyt v kotci či o samotě, je možnost takového psa ubytovat doma, ale za cenu 500,- Kč na den včetně výcviku. Při zarezervování termínu se platí nevratná kauce ve výši 2000,- Kč v případě zrušení pobytu ze strany klienta.

Průběh ubytování a výcviku


ubytování a výcvik pejskaJedná se o základní výcvik psa, kdy je pes individuálně intenzivně cvičen každý den. Při tomto tréninku si pes lépe vštěpuje nové poznatky a lépe reaguje na výcvik. Jelikož se jedná o individuální přístup k psu a výcviku, tak je zaručeno jeho lepší a rychlejší vnímání.

Doba výcviku trvá přibližně 1 měsíc, záleží však na stáří a plemeni psa. Jsou pejsci, kteří zvládají základní poslušnost již po 14 dnech.

Základní výcvik obsahuje základní povelovou techniku: sedni, lehni, vstaň, zůstaň, přivolání a chůze u nohy. Dle požadavků klienta je možnost rozšíření výuky.

 

Cena ubytování a výcviku


Pejsek je ubytován v zateplené obytné buňce s možností vytápění, s pravidelným venčením 5x denně a výcvikem. Jako stravu Vám nabízíme superprémiové granule, nebo vařenou stravu dle požadavků klienta. Krmíme 2x denně , záleží na stáří psa.

Cena výcvikového kurzu je 9 000,- Kč včetně stravy
V případě nutnosti veterináře se nezbytné náklady hradí z vratné kauce.

Při rezervaci místa pro Vašeho pejska se hradí předem nevratná kauce 2000,- Kč! V případě zrušení ze strany klienta se tato nevrací!

Před započetím výcviku je nutné doložit očkovací průkaz.

Při nástupu v dohodnutém termínu a zrušení ubytování či výcviku ze strany klienta se platí cena dle předem dohodnuté ceny!

Komentáře jsou uzavřené.